خدمات تلفن همراه

معرفی محتوای نرم افزار متون تبیان - رساله امام خميني ره

محتوای نرم افزار متون تبیان   
« متون » نرم افزاری است اندرویدی ، مخصوص تلفن های همراه ، برای ارائه محتوای متنی و چندرسانه ای فرهنگی مفید .
برخی از محتوا رایگان و برخی بدلیل رعایت حقوق مالکیت معنوی با پرداخت درون برنامه ای کافه بازار انجام می شود . محتوا به تدریج به این نرم افزار اضافه می شود .
رساله امام خميني ره
قیمت : 5000
نسخه : 1
سایز : MB 4.8
سيدروح‌الله مصطفوي (زاده 1مهر 1281 – درگذشته 13خرداد 1368) مشهور به سيدروح‌الله موسوي خميني، آيت‌الله خميني و در بين طرفداران امام خميني، اولين رهبر و ولي فقيه نظام جمهوري اسلامي ايران و از مراجع تقليد شيعه بود که انقلاب 1357 ايران را رهبري و در پي آن جمهوري اسلامي را بواسطه همه‌پرسي (رفراندوم) اول بنيان گذارد و تا پايان عمر رهبرش بود
رساله توضيح المسائل، مطابق با فتاواي مرجع عاليقدر امام خميني ره، شامل احکام و دستورات عملي شرع مقدس اسلام است که با توجه به نياز روز مؤمنان و مواجه ي ايشان با مسائل مستحدثه و نوين زندگي جديد، تدوين و عرضه شده است.
اين کتاب حاوى فتاواى امام خميني (س) در ابواب مختلف فقه، و به زبان فارسى است که به عنوان رساله عمليه ايشان مورد استفاده و مراجعه مقلدين امام مى‌باشد و ميليون ها نسخه از آن تاکنون به صورت رساله عمليه کامل و يا منتخب و يا به صورت موضوعى از سوى مؤسسات انتشاراتى مختلف، قبل و بعد از پيروزى انقلاب اسلامى چاپ و منتشر شده است.
به دليل اينکه ايشان مرجع غالب زمان خويش بوده اند اين رساله از اهميت بالايي برخوردار است و اکثريت مومنان، با سياق رساله ايشان آشنايي دارند. بعد از فوت امام اين عده بر اساس حکم « بقاي بر مرجع فوت شده » نيز از از اين رساله استفاده مي نمايند.

فهرست محتوا
تصاویر محتوا
دفتر خدمات ویژه تبیان
مراجعه: 1,781,458,146